Motyvacijos ir efektyvaus bendravimo strategijos pasipriešinimo įveikai

Norų sąrašas Dalintis
Dalintis kursu
Puslapio nuoroda
Bendrinti socialinėje žiniasklaidoje

Mokymų tikslas – suteikti dalyviams įgūdžių ir supratimo, kaip įveikti pasipriešinimą, skatinant motyvaciją ir pasitelkiant efektyvų bendravimą, siekiant sėkmingo sąveikavimo su asmenimis, kurie gali būti linkę pasipriešinti. Mokymo metu sieksime, kad dalyviai suvoktų svarbiausių motyvacijos ir bendravimo principų taikymą praktikoje, gebėtų sukurti palankią aplinką ir užmegzti teigiamą ryšį su kiekvienu individualiu asmeniu. Taip pat bus nagrinėjamos konkrečios strategijos, kuriomis galima skatinti motyvaciją ir efektyvų bendravimą.

 

Mokymų nauda:

  • Įgyjami įgūdžiai įveikti pasipriešinimą: dalyviai išmoks efektyvias strategijas ir įrankius, kurie padės jiems suvaldyti sunkias situacijas ir įveikti pasipriešinimą, susijusį su jų profesine veikla.
  • Stiprinamas motyvacijos supratimas: mokymai padės dalyviams geriau suprasti, kaip motyvacija veikia elgesį ir kaip ją galima skatinti tiek sau, tiek ir kitiems.
  • Gerinamas bendravimas: dalyviai įgis įgūdžių kuriant efektyvų ryšį su kitais, skatinant dialogą ir supratimą net sunkiose situacijose.
  • Sukuriamas saugus ir palankus darbo aplinkos klimatas: įgyvendinant mokymus, bus skatinama atmosfera, kurioje vertinamas atvirumas, supratimas ir bendradarbiavimas, prisidedantys prie geresnių santykių ir rezultatų.
  • Siekiamas profesinis tobulėjimas: dalyviai turės galimybę taikyti naujai įgytas žinias ir įgūdžius savo darbe, o tai galės padėti jiems siekti sėkmingesnių rezultatų ir efektyviau įgyvendinti savo profesines pareigas.

Mokymų temos: 

  1. Nuostatų reikšmė pozityvaus santykio kūrime;
  2. Efektyvaus bendravimo įgūdžiai;
  3. Pasipriešinimo įveikimo strategijos;
  4. Motyvacijos teorijos ir jų taikymas.
Rodyti daugiau

Studentų įvertinimai ir apžvalgos

Apžvalgos dar nėra
Apžvalgos dar nėra
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.