Vadovavimo psichologija: kaip pažinti asmenybes ir prognozuoti darbuotojų elgesį darbe

Norų sąrašas Dalintis
Dalintis kursu
Puslapio nuoroda
Bendrinti socialinėje žiniasklaidoje

Mokymų tikslas – suteikti vadovams įrankius, kaip atpažinti skirtingų asmenybės tipų požymius, kad galėtų efektyviau bendrauti su savo komandos nariais, skatinti produktyvumą ir sukurti palankias darbo sąlygas visiems.  Supratimas apie skirtingų asmenybės tipų požymius yra esminė priemonė, leidžianti vadovams efektyviau bendrauti su savo komandos nariais, skatinti produktyvumą ir kurti palankias darbo sąlygas visiems. Tai vertinga įgūdžių rinkinio dalis, kuri leidžia vadovams pritaikyti savo vadovavimo stilių ir strategijas pagal individualius darbuotojų poreikius, taip skatinant geresnį mikroklimatą ir organizacijos sėkmę. Atpažįstant skirtingų asmenybės tipų bruožus, vadovai gali kurti individualizuotas komunikacijos ir motyvacijos programas, gerinti darbo santykius bei didinti darbuotojų įsipareigojimą organizacijai. Taip pat tai padeda sumažinti konfliktus ir įtampą, skatinant bendradarbiavimą ir sukuriant palankias sąlygas sėkmei.

Mokymų nauda: 

  • Efektyvesnė komunikacija ir bendradarbiavimas: Supratimas apie skirtingų asmenybės tipų požymius leis vadovams geriau suprasti savo komandos narius, pagerinti komunikaciją ir bendradarbiavimą bei sumažinti konfliktų riziką darbo vietoje.
  • Individualizuota motyvacija ir vadovavimas: Įgyvendinant mokymus, vadovai galės pritaikyti savo vadovavimo stilius ir motyvacijos metodus pagal kiekvieno darbuotojo individualius poreikius, skatindami jų įsipareigojimą organizacijai ir produktyvumą.
  • Geresni darbo santykiai ir bendradarbiavimas: Suprantant skirtingų asmenybės tipų bruožus, vadovai gali kurti palankesnę darbo aplinką, kurioje skatinamas sąmoningas bendradarbiavimas, o tai prisideda prie geresnių darbo santykių ir geresnio organizacijos mikroklimato.
  • Mažesnis konfliktų lygis ir didesnė organizacijos sėkmė: Mokymai padės sumažinti konfliktus darbo vietoje, o tai leis organizacijai veiksmingiau dirbti kaip vieninga komanda, siekiant bendrų tikslų ir didesnės sėkmės.

Mokymų temos: 

  1. Nuostatų reikšmė vadovavimo procese;
  2. Asmenybės bruožų teorijos ir taikymas;
  3. Komunikacijos ir motyvacijos strategijos;
  4. Konfliktų valdymas.
Rodyti daugiau

Studentų įvertinimai ir apžvalgos

Apžvalgos dar nėra
Apžvalgos dar nėra
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.